Flash 4. Sezon 7. Bölüm

Flash dizisi bu bölümde, önceki bölümün bittiği yerden devam etti. Soruşturma kapsamında herşey Clifford'un lehine gidiyordu ve DeVoe'nin masum olduğunu gösterir biçimdeydi. Barry soruşturmasını yaparken karşısına birçok engel çıkmasına karşın yılmadı ve araştırmasına devam etti.


Bölümde DeVoe'nin geçmişini izledik. Profesör Clifford DeVoe zihni maksimum, sonsuz geliştirecek bir teknoloji tasarlamış. Eşi Marlize de bu projeyi gerçekleştirmiş ama bu ürünün çalışması için sonsuz bir enerji kaynağı gerekiyormuş. Bu enerji için de 4 yıl önce parçacık hızlandırıcıdan meydana gelen patlamada ortaya çıkan enerjiden yararlanmayı planlamışlar.


Olay gerçekleştiğinde Profesör Clifford kaskı kafasına takıyor ve onu bir şimşek çakıyor. Sonuç olarak Clifford en hızlı zihine dönüşmüş.

Yani kısaca, en zeki insan olmuş. Ancak şöyle bir kötü etkisi var. Gelişen zihni, bedenindeki bütün enerjiyi çekiyor ve bedenini çürütüyor.

Marlize(aşkı)

Sonra Marlize bu duruma engel olmak için temporal vorteks bozulma halkası denen (Ne havalı isim be!) bir şeyi inşa ediyor. Ve günümüzdeki DeVoe haline dönüşüyor:


Bölüm sonunda Wally dönüyor:

Sonraki bölümde ise:


Bu ise... Tamam en iyisi biz burayı geçelim.

Yorumlar

 1. böyle dizilere çok yabancıyım maalesef ki :) ama sizlerin sayesinde öğreniyorum bende :)emeğine sağlık güzel bir diziye benziyor ..sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Vay canına ! Bilim kurguyu severim, bu nerede yayınlanıyor? İzleyim bakayım ben de. Çok teşekkürler tanıttığın için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. CW kanalında yayınlanıyor.

   Büyük beklentilerle başlamanı tavsiye etmem. Ya aslında ilk sezon bayağı güzeldi ama sonradan zamanla bozdu.

   Sil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. merhabaaaaaa ! Blogunu yeni keşfettim yazın çok güzel . Listeme ekledim uygun bir zamanda izliyeceğim . Senide bloğuma beklerim :)

  YanıtlaSil
 5. Güzel bir diziymiş, bana da beklerim :) Keşfetten geldim

  YanıtlaSil
 6. Heeeey, nerelerdesin öldün mü ? :( :D

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar